Bardzo dobry występ naszych juniorów w zawodach NICE CUP

Dziś popołudniu odbyły się w Rybniku zawody z cyklu NICE CUP. Ze względu na to, iż do turnieju zgłosiło się bardzo dużo zawodników to podzielono ich na dwie grupy. Pierwsza z nich startowała na własnym sprzęcie i do niej przydział wylosował Bartek Kowalski, zaś druga na silnikach przygotowanych przez organizatorów (każdy taki sam) i do tej grupy trafił Piotr Pióro. Ostatecznie Bartek Kowalski zajął drugie miejsce wśród młodych żużlowców startujących na własnym sprzęcie przegrywając w finale jedynie z Kevinem Fajferem. Bartek w całym turnieju zdobył o jeden punkt więcej od wspomnianego Kevina. Piotr Pióro w drugiej grupie poradził sobie tak samo dobrze jak jego klubowy kolega. W finale dojechał do mety jako trzeci i na takim miejscu uplasował się w końcowej rywalizacji – zdobywając łącznie 11 oczek. Piotrek był gorszy zaledwie o jeden punkt od Karola Żupińskiego, triumfatora rywalizacji wśród zawodników startujących na silnikach 500cc 2V.