Aaron Summers zawodnikiem Arge Speedway Wandy Kraków

W dniu dzisiejszym potwierdzone zostało wypożyczenie do naszego klubu.

Nowym zawodnikiem został Australijczyk Aaron Summers, do tej pory znany głównie z wystepów na brytyjskich torach.

Zapytaliśmy Aarona jakie są jego odczucia po parafrowaniu kontraktu w naszym klubie.

“Już nie mogę się doczekać, by wystartować w naszej drużynie. Do tej pory tor widziałem wyłącznie na zdjęciach ale słyszałem, że jest bardzo dobry. W Stali Rzeszów nie miałem możliwości startów i gdy pojawiła się oferta z Krakowa to bez mrugnięcia okiem z niej skorzystałem. Moim celem jest zdobywanie jak największej ilości punktów. Występy w Arge Speedway Wandzie Kraków to dla mnie również sposób by otworzyć drzwi do kariery w Polsce.”

Sponsor tytularny
Partnerzy Klubu
  •  
Sponsorzy główni
Sponsorzy
Partnerzy