Mateusz Szczepaniak zajmuje 9 miejsce w finale ZK !!!


2017/04/20 18:53:03

W finale Złotego Kasku który odbył się w dniu dzisiejszym w Zielonej Górze Mateusz Szczepaniak zajmuje 9 miejsce .

 

1. Przemysław Pawlicki (Cash Broker Stal Gorzów) – 11 (2,2,3,2,2)
2. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno) – 10+3 (2,2,2,3,1)
3. Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno) – 10+2 (0,3,2,2,3)
4. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) – 10+1 (1,3,2,1,3)
5. Patryk Dudek (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 9 (2,1,3,3,0)
6. Adrian Miedziński (Get Well Toruń) – 9 (3,3,w,2,1)
7. Jakub Jamróg (Grupa Azoty Unia Tarnów) – 8 (3,0,3,2,0)
8. Kacper Gomólski (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 8 (3,1,1,1,2)
9. Mateusz Szczepaniak (Arge Speedway Wanda Kraków) – 8 (1,1,2,3,1)
10. Piotr Protasiewicz (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 7 (3,0,1,3,0)
11. Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław) – 7 (0,1,3,d,3)
12. Krzysztof Kasprzak (Cash Broker Stal Gorzów) – 7 (2,3,0,0,2)
13. Paweł Przedpełski (Get Well Toruń) – 6 (1,2,0,0,3)
14. Szymon Woźniak (Betard Sparta Wrocław) – 6 (0,2,1,1,2)
15. Mirosław Jabłoński (GTM Start Gniezno) – 4 (1,0,1,1,1)
16. Daniel Jeleniewski (Speed Car Motor Lublin) – 0 (0,0,0,0,0)
17. Tomasz Jędrzejak (Betard Sparta Wrocław) – ns
18. Oskar Fajfer (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – ns

Bieg po biegu:
1. (61,41) Gomólski, Dudek, Jabłoński, Woźniak
2. (61,22) Jamróg, Prz. Pawlicki, Drabik, Jeleniewski
3. (61,81) Miedziński, Kasprzak, Szczepaniak, Janowski
4. (59,75) Protasiewicz, Kołodziej, Przedpełski, Pi. Pawlicki
5. (60,41) Pi. Pawlicki, Woźniak, Janowski, Jeleniewski
6. (60,19) Miedziński, Przedpełski, Dudek, Jamróg
7. (60,13) Kasprzak, Prz. Pawlicki, Gomólski, Protasiewicz
8. (59,94) Drabik, Kołodziej, Szczepaniak, Jabłoński
9. (60,59) Jamróg, Kołodziej, Woźniak, Kasprzak
10. (59,84) Dudek, Szczepaniak, Protasiewicz, Jeleniewski
11. (60,22) Janowski, Drabik, Gomólski, Przedpełski
12. (60,29) Prz. Pawlicki, Pi. Pawlicki, Jabłoński, Miedziński (w/u)
13. (60,85) Szczepaniak, Prz. Pawlicki, Woźniak, Przedpełski
14. (60,10) Dudek, Pi. Pawlicki, Drabik, Kasprzak
15. (60,38) Kołodziej, Miedziński, Gomólski, Jeleniewski
16. (60,34) Protasiewicz, Jamróg, Jabłoński, Janowski (d/st)
17. (59,93) Drabik, Woźniak, Miedziński, Protasiewicz
18. (60,19) Janowski, Prz. Pawlicki, Kołodziej, Dudek
19. (60,62) Pi. Pawlicki, Gomólski, Szczepaniak, Jamróg
20. (60,53) Przedpełski, Kasprzak, Jabłoński, Jeleniewski

Bieg dodatkowy o miejsca 2-4:
21. (60,34) Kołodziej, Pi. Pawlicki, Drabik

źródło www.sportowefakty.pl

Tabela ligowa Nice Polskiej Ligi Żużlowej
DRUŻYNAMPKTB+/-
#1 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK12+38
#2GTM Start Gniezno12+24
#2KS ROW RYBNIK12+24
#4Orzeł Łódź110
#4Speed Car Motor Lublin110
#6Lokomotiv Daugavpils 10-24
#6Polonia Piła
10-24
#8ARGE Speedway Wanda10-38
Sponsor tytularny
Partnerzy Klubu
  •  
Sponsorzy główni
Sponsorzy
Patroni medialni i partnerzy
Sponsor ligi