Nowe szaty ARGE Speedway Wandy Kraków


2018/04/08 5:33:58

Przed nami pierwszy mecz sezonu w którym przeciwnikiem naszej drużyny będzie Zdunek Wybrzeże Gdańsk.

 

Na naszym facebookowym profilu pojawiły się już zdjęcia koszulek i bluz dedykowanych dla zawodników, sztabu szkoleniowego a także pracowników klubu. Firma UFFO stanęła na wysokości zadania i dzięki pracy załogi na czele której stoi Pan Marek Grabowski będziemy ubrani w wysokiej jakości sprzęt  o bardzo ciekawym i oryginalnym wzorze.


To jednak nie wszystko co zmieni się w „krakowskim parku maszyn.”


Na motocyklach pojawią się nowe obicia a na nich między innymi logo naszego sponsora „Galerii u Adama”, która postanowiła zaufać nam już trzeci sezon z rzędu, w tym roku angażując się jeszcze bardziej w krakowski żużel. Na przodzie kierownicy znajdzie się również logo miasta Kraków, który po raz pierwszy w historii wesprze nasz klub. 

To nie koniec nowości. Nowe będą również kevlary, w których występować będą nasi zawodnicy. 

Mamy nadzieje ,że zmiany się podobają. Powiew świeżości na pewno przyda się Naszej drużynie !

Tabela ligowa Nice Polskiej Ligi Żużlowej
DRUŻYNAMPKTB+/-
#1Speed Car Motor Lublin713+91
#2Car Gwarant Start Gniezno710+42
#3Lokomotiv Daugavpils 68+11
#4KS ROW RYBNIK68+75
#5Polonia Piła
64-48
#6 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK74+24
#7Orzeł Łódź73-33
#8ARGE Speedway Wanda62-162
Sponsor tytularny
Partnerzy Klubu
  •  
Sponsorzy główni
Sponsorzy
Patroni medialni i partnerzy
Sponsor ligi