Pierwsze zwycięstwo! Wygrywamy z Euro Finance Polonią Piła 47:43

2018/05/06 18:06:49

Zwyciężamy z Euro Finance Polonią Piła 47:43 w meczu 5 kolejki.

Po bardzo długiej przerwie nasza drużyna znów „zjechała” z toru zwycięsko.

Mecz rozpoczął się dla nas wybornie od dwóch zwycięstw 5:1 i jednego 4:2. W pierwszym biegu bezkonkurencyjni dla swoich rywali okazali się Jędrzejewski i Bjerre a następnie w drugiej odsłonie przykład z kolegów wzięli nasi juniorzy i również za swoimi plecami przywieźli parę Euro Finance Polonia Piła. W kolejnej odsłonie prowadziliśmy już 5:1 ale na dystansie minięty został Victor Palovaara i ostatecznie dowieźliśmy 4:2. W ostatnim biegu przed pierwszym równaniem toru do mety dojechał niestety tylko Ernest Koza bo naszemu juniorowi Piotrkowi Pióro zdefektował motocykl i przy remisie naszej pary 3:3  i ostatecznie zrobiło się 4:2 dla gości. Przed 1 równaniem toru prowadziliśmy więc 16:8 a zaraz po przerwie w powtórce biegu piątego przywieźliśmy kolejne 5:1 za sprawą Palovaary i Łogaczowa i dzięki temu powiększyliśmy naszą przewagę do 12 punktów.

W drugiej części zawodów goście zaczęli łapać przysłowiowy tlen i co raz lepiej czuli się na naszym torze. Przed biegami nominowanymi dogonili naszą drużynę na dwa punkty ale ostatecznie po 15 gonitwie zwycięska okazała się ARGE SPEEDWAY WANDA KRAKÓW.

Cieszy to ,że niemal każdy z zawodników w naszej drużynie zanotował progres w stosunku do meczów poprzednich a tylko ciężka praca może dać jeszcze lepsze efekty. Przed nami przerwa na Grand Prix i mecz reprezentacji Polski a do ligowych rozgrywek wrócimy za dwa tygodnie wyjazdowym meczem ze Speed Car Motorem Lublin.

Po tym meczu w końcu na twarzach zawodników oraz kibiców pojawił się w końcu długo wyczekiwany uśmiech a szczególne brawa i podziękowania należą się wszystkim kibicom a w szczególności tym, którzy dopingowali drużynę z 1 wirażu. Dziękujemy i do zobaczenia na następnym meczu.