Pomeczowy wywiad z Sergiejem Łogaczowem

Na koniec meczowych materiałów wywiad z Sergiejem Łogaczowem.

 

Sergey mecz przegraliśmy wysoko, jakie są Twoje wrażenia po tym spotkaniu. Miałeś dużo treningów przed początkiem sezonu?

Mecz był bardzo ciężki. Rywale byli dobrze spasowani a nam brakowało objeżdżenia. Ja trenowałem zdecydowanie za mało. Miałem tylko cztery treningi. Miałem zaplanowane jazdy w Krsko w Słowenii, ale ze względu na złą pogodę musieliśmy je niestety odwołać.

Uważasz ,że wypadek Ernesta wpłynął na nas negatywnie? Jak to wyglądało z Twojej perspektywy?

Bardzo szkoda mi Ernesta. Na pewno strata takiego zawodnika wpłynęła negatywnie na wynik zespołu. Wiemy jakim zawodnikiem jest Ernest i ile daje drużynie swoją jazdą i nie tylko. Ja też pojechałem później szeroko w to samo miejsce gdzie Erni. Najechałem na te małe kamyki i mnie też pokręciło. Mi na szczęście udało się opanować ten motor. Bardzo żal mi Ernesta.

Przed nami za tydzień kolejny ciężki mecz z Orłem Łódź. Czy masz zaplanowane już treningi?

Jeśli o mnie chodzi to ja mogę przyjechać na treningi już jutro, w poniedziałek. Nie wiem kiedy będzie, ale jeśli tylko menedżer czy trener zadzwonią to stawiam się od razu na treningi.

Sergey czy szykują Ci się jakieś jazdy w innych klubach zagranicznych?

Oczywiście będę jeździł jeszcze w Rosji u siebie w klubie. Tam liga zaczyna się za miesiąc także jest jeszcze trochę czasu. Teraz musimy zrobić wszystko by poprawić wyniki naszej drużyny.

 

 

Sponsor tytularny
Partnerzy Klubu
  •  
Sponsorzy główni
Sponsorzy
Partnerzy