Spotkanie z kibicami na temat sytuacji klubu

W środę działacze Speedway Wandy Kraków spotkali się z sympatykami, aby porozmawiać o sytuacji żużlowego klubu.

 

Grupa kilkunastu kibiców rozmawiała o bieżącym sezonie, ale także planach na kolejne miesiące. W 2018 roku sytuacja w tabeli jest trudna, więc przyszłoroczne rozgrywki klub może rozpocząć w drugiej lidze.

 

“Nadrzędnym celem na ten sezon było systematyczne spłacanie długów i to się udaje. Chcieliśmy stworzyć drużynę, która będzie na miarę naszych finansów, ale powalczy także w każdym meczu. Niestety nie zawsze się to udawało. Chcemy nadal rozwijać żużel w Krakowie i będziemy przystępować do rozgrywek w kolejnym sezonie – już bez zaległości” – powiedział prezes Paweł Sadzikowski.

 

Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, choć nie zabrakło krytyki. Wszyscy jednak deklarowali troskę o dalsze losy klubu. Pojawiły się pomysły dotyczące wsparcia crowfundindowego od kibiców, a także działań marketingowych mających zachęcić krakowian do odwiedzania stadionu przy ul. Odmogile.

 

“Dziękujemy kibicom za przybycie i wsparcie. Zrobimy wszystko, aby w tym i kolejnych sezonach dostarczyć pozytywnych emocji naszym fanom. Nie zamykamy się także na nowe pomysły, więc zapraszamy do wspólnego działania” – powiedział Sadzikowski.

Sponsor tytularny
Partnerzy Klubu
  •  
Sponsorzy główni
Sponsorzy
Partnerzy