To już jutro! ARGE Speedway Wanda Kraków – Euro Finance Polonia Piła

 

   Przed nami mecz piątej kolejki NICE Polskiej Ligi Żużlowej. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie Euro Finance Polonia Piła, która do tej pory uzbierała 2 punkty w 3 startach i zajmuje w tabeli 7 – przedostatnie miejsce. Goście w miejsce startującego do tej pory Adriana Cyfera awizowali Thomasa Joergensena. W naszym zestawieniu pojawił się po kontuzji Ernest Koza, który jest pełen optymizmu przed powrotem do ścigania:


 “Ze zdrowiem nie najgorzej co widać najlepiej po tym ,że znalazłem się w awizowanym składzie. Jeśli chodzi o kontuzje to z noga z dnia na dzień co raz lepiej”. Dużo kibiców, którzy obserwowali trening mówiło,że po Erneście nie widać w ogóle przerwy. – “Jeśli tak to wyglądało to bardzo się cieszę. Miałem wystarczająco czasu na to bym wrócił do zdrowia by bez przeszkód wyjechać na tor”. Nasz zawodnik odniósł się jeszcze do numeru z jakim zostawił awizowany do meczu. “Nie ważne z jakim numerem jedzie zawodnik. Nie ważne czy jest to numer 1 czy 7. Każdy z nas chce wygrywać i przywieźć jak najwięcej punktów by pomóc drużynie wspólnie odnieść zwycięstwo!” – zakończył Ernest Koza.


Przed nami kolejny mecz i może szansa na delikatną poprawę humorów?

Zapraszamy wszystkich kibiców. Zawodnicy potrzebują Was by móc osiągać jeszcze lepsze wyniki.

 

 

 

Euro Finannce Polonia Piła:
1. Thomas H. Jonasson
2. Pontus Aspgren
3. Tomasz Gapiński
4. Thomas Joergensen
5. Rafał Okoniewski
6. Patryk Fajfer
7.

Arge Speedway Wanda Kraków:
9. Marcin Jędrzejewski
10.
11. Victor Palovaara
12. Siergiej Łogaczew
13. Ernest Koza
14. Bartłomiej Kowalski
15. Piotr Pióro

 

Próba toru: godz. 14:15 Początek meczu: godz. 14:45
Stadion Arge Speedway Wandy ul. Odmogile 1B
Kasy biletowe otwieramy o 12:45. Bramy Stadionu: 13:15
Sędzia: Piotr Lis
Komisarz toru: Paweł Stangret

 

 

 

Sponsor tytularny
Partnerzy Klubu
  •  
Sponsorzy główni
Sponsorzy
Partnerzy