Wypowiedzi z konferencji prasowej po meczu ARGE Speedway Wanda Kraków – Orzeł Łódź

Wypowiedzi z konferencji prasowej po meczu ARGE Speedway Wanda Kraków – Orzeł Łódź

 

 

Janusz Ślączka – Trener Orła Łódź 

Na pewno cieszymy się ze zwycięstwa. Kraków ma swoje problemy – kontuzja i czerwona kartka, ale na pewno zwycięstwo cieszy. My siłę naszego zespołu poznamy za tydzień po wyjazdowym meczu z Rybnikiem.

Paweł Piskorz – Manager ARGE Speedway Wandy Kraków 

Cóż można powiedzieć po takim spotkaniu. Można wyłącznie pogratulować drużynie gości. Pokazali nam miejsce w szeregu na ten moment. Kontuzja Ernesta i czerwona kartka Clausa Vissinga. Praktycznie nikt dziś nie pojechał. Najlepszy był Marcin Jędrzejewski, który zdobył 7 punktów tyle samo co debiutujący Victor Palovaara. Trening, trening i mam nadzieje ,że uda nam się wzmocnić jeszcze znaczącym nazwiskiem i podniesiemy jakość tej drużyny. Na tę chwilę pozostaje nam trenować i wierzyć ,że się uda.  Trzeba jeździć dla kibiców i dla Wandy bo na razie to niestety nie wygląda. Przyjść dziś na konferencje jest naprawdę ciężko a jeszcze żeby powiedzieć coś sensownego to już w ogóle chyba niemożliwe. Zawiodła cała drużyna. Marcin był najlepszy, ale od niego wymagamy więcej. Victor wygrał jeden bieg. To o czymś też świadczy ,że przegrywamy starty i później jest ciężko na dystansie. Na pewno jest utrudnieniem ,że nie trenowaliśmy dużo na naszym torze. Dwa najcięższe zespoły mamy za sobą. Przed nami najważniejsze mecze. Mam nadzieje ,że pokażemy ,że potrafimy wygrywać u siebie, ale również na wyjazdach. Palovaara jako jedyny wygrał bieg, ale później przywiózł zero. Bieg biegowi nierówny.  Na ten moment jest malutkie światełko w tunelu a chciałbym ,żeby pojawiło się światło w tym tunelu i żebyśmy wyszli na prostą a problemy, które dotykały klub na początku sezonu zniknęły a wtedy będziemy mogli spokojnie trenować. Bez jazdy na własnym torze nie będziemy wygrywać meczów.

 

Norbert Kościuch – zawodnik Orła Łódź

Wiadomo komplet punktów. Drużyna wygrywa. Przed nami najważniejsze i najtrudniejsze mecze. Siłę rażenia będziemy pokazywać za chwilę. Każda wygrana cieszy więc jest to motywujące, ale nie jest to tak ,że wszyscy się teraz rozjadą a my nic nie będziemy robić. Przed nami dużo pracy. Docieramy się wspólnie, nie mam prawa do narzekań. Wszystko funkcjonuje tak jak należy. Nie wszystkie silniki mam przejechane ze względów ,że zima się przeciągnęła. Przed sobą mam dużo pracy, ale nie tylko ja bo zima zaskoczyła wielu zawodników. Teraz mam nadzieje będziemy się rozkręcać.

Marcin Jędrzejewski – zawodnik ARGE Speedway Wandy Kraków

Wynik pokazuje wszystko. Chciałbym pogratulować drużynie gości, która pokazała nam nasze słabe strony a było ich bardzo dużo. Goście wygrywali start, dojazd, mijali nas. Trzeba z tej lekcji wyciągnąć dobre wnioski. Każdy musi wyciągnąć z motocykli to co każdy potrafi i z siebie. Szkoda ,że taki wynik a nie inny. Teraz tak jak mówię musimy wyciągnąć pozytywy i jechać dalej.  Nie ma łatwych meczów w 1 lidze. Musimy robić wszystko by poprawić swoje wyniki i zacząć wygrywać.

Sponsor tytularny
Partnerzy Klubu
  •  
Sponsorzy główni
Sponsorzy
Partnerzy