Wypowiedzi zawodników po meczu z Lokomotivem Daugavpils

Wypowiedzi po meczu w Daugavpils

 

Sergiej Łogaczow

Zawody dla mnie były bardzo udane. Tor był perfekcyjnie przygotowany bez dziur co sprzyjało bezpiecznej jeździe. Przygotowałem się dobrze do zawodów, dostałem silnik od Griszy Łaguty i akurat idealnie pasował. Głównie byłem szybki spod taśmy a potem nie traciłem dystansu co pozwoliło mi na taki wynik.  Lokomotiv Daugavpils to silny zespół, perfekcyjnie spasowany ze swoim torem a to skutecznie utrudnia zadanie ekipom przyjezdnym. Teraz przed nami ważny mecz. W czwartek i piątek odbędziemy treningi. Będziemy szukać idealnych przełożeń i dopasowywać się by w niedziele wypaść jak najlepiej. Jeśli chodzi o moją formą to nie wiem jak do końca jest. W Krakowie nie mogłem się dogadać z silnikiem a w Daugavpils było już znacznie lepiej. Będziemy pracować żeby to wszystko przełożyć na Kraków i dowozić tu same 3 i 2 z bonusami. Przyjechałem na Łotwę dużo wcześniej by popracować wraz z Sergiejem Mikulovem nad moimi silnikami. Trochę w nich pozmieniał a do tego dostałem tę jednostkę od Griszy Łaguty  za co mu bardzo dziękuję. Dziękuje także Siergiejowi bo bez niego nic bym sam nie zdziałał.

 

Victor Palovaara

Czuje się dobrze w naszym zespole. Zaczynam poznawać chłopaków na torze i poza nim co też jest dla mnie bardzo ważne. To nie były bardzo udane dla mnie zawody. Popełniałem błędy w momencie kiedy byłem na prowadzeniu a to kosztowało mnie cenne punkty. Po raz pierwszy jeździłem tu na Łotwie więc to zawsze wpływa na wynik. W Krakowie tydzień temu również jeździłem tak naprawdę pierwszy raz więc uważam ,że w przyszłą niedzielę będę lepszy i przede wszystkim rozpocznę lepiej mecz. Jeśli chodzi o mecz na Łotwie to rozpoczęliśmy nienajlepiej ale potem w trakcie zawodów się poprawiliśmy choć niestety znów przegraliśmy. Jesteśmy młodą drużyną i wydaje mi się ,że z meczu na mecz będziemy co raz silniejsi. Pod koniec tygodnia mamy zaplanowane treningi. Musimy solidnie poćwiczyć i na pewno będziemy szybsi.

 

Piotr Pióro        

Ten mecz był bardzo ciężki czego można było się spodziewać. W Daugavpils gospodarze są idealnie spasowani przez wyjazd tam stanowi wyzwanie dla każdego zespołu. Zdobyłem dwójkę a mogło być lepiej gdyby nie mój błąd na trasie. Muszę na niedzielę dużo popracować a fajnie bo jazdy w tym tygodniu przede mną dużo. We wtorek mamy zawody Nice Cup w Rybniku, w czwartek eliminacje srebrnego kasku w Rzeszowie i na pewno trening w Krakowie pod koniec tygodnia.

 

Sponsor tytularny
Partnerzy Klubu
  •  
Sponsorzy główni
Sponsorzy
Partnerzy