Site Overlay

Jak i gdzie obstawiać żużel? Najlepsze typy żużlowe

Popularność żużla w Polsce objawia się nie tylko wysoką frekwencją na stadionach, ale również w zakładach bukmacherskich. Żużel od lat znajduje się w czołówce najchętniej typowanych dyscyplin przez graczy. Jak typować żużel? Sprawdź!

Jak obstawiać żużel u bukmachera?

Oferta bukmacherów jest szeroka, a gracze mają do wyboru najważniejsze światowe imprezy takie jak Speedway Grand Prix, jak i rozgrywki ligowe. Obstawiać można wyniki spotkań polskiej ligi, ale również ligi angielskiej, szwedzkiej, duńskiej, a nawet australijskiej.

Jak obstawiać żużel? W przypadku obstawiania takiej dyscypliny, jaką jest żużel trzeba brać pod uwagę wiele aspektów takich jak m.in. składy drużyn, tor, pola startowe oraz pogoda. Gdy wszystkie te elementy zostaną dobrze przeanalizowane, gracze będą mogli być zadowoleni z końcowego wyniku.

Najlepsze zakłady bukmacherskie na żużel

Oferty zakładów bukmacherskich w Polsce proponują graczom różne możliwości typowania spotkań żużlowych. Żużel typy:

Zakład 1×2 – bukmacherzy oferują tradycyjne zakłady 1×2, które pozwalają na wytypowanie zwycięzcę meczu lub obstawienie remis.

Handicap na drużynę – zakłady te polegają na wirtualnym dodaniu lub odjęciu punktów jednej z drużyn. Zadaniem gracza jest wskazanie zwycięzcy spotkania żużlowego z uwzględnieniem handicapu lub np. drużyny, która będzie prowadzić po ósmym wyścigu.

Zwycięzca lub zajęte miejsce – w przypadku zawodów indywidualnych takich jak Speedway Grand Prix, bukmacherzy pozwalają na wytypowanie zwycięzcy zawodów lub obstawić, że dany żużlowiec zajmie lokatę w określonym przedziale, np. na podium.

Zakłady live – gracze w trakcie zawodów mogą typować np. zwycięzcę danych zawodów, analizując na żywo poczynania konkretnych zawodników. 

Zakłady długoterminowe – sezon żużlowy trwa zazwyczaj od kwietnia do października. Tym samym gracze już na samym początku sezonu mogą obstawić kto zostanie nowym drużynowym mistrzem Polski. 

Gdzie obstawiać żużel?

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie obstawiać żużel, jednym z najlepszych wyborów będą zakłady bukmacherskie STS, którzy dla nowych graczy oferują bardzo atrakcyjną ofertę powitalną. W ofertę powitalną STS wchodzą m.in. zakład bez ryzyka, bonus bez depozytu jak i bonus do wypłaty. Dla kibiców żużla najważniejszą informacją jest to, że bonusy można wykorzystać również na tę dyscyplinę sportu.

Żużel w STS

STS poza standardową ofertą typowa na mecze żużlowe, oferuje również zakłady specjalne. Jest to element, którego gracze nie znajdą w ofertach innych firm. Gracze mogą obstawiać również liczbę podwójnych zwycięstw w meczu, czy też konkretną liczbę punktów zawodnika w konkretnym fragmencie spotkania. STS daje również możliwości typowania na żywo. 

Zawieranie zakładów w STS przebiega bardzo sprawnie. Co najważniejsze gracze mogą korzystać z bardzo dobrze funkcjonującej aplikacji mobilnej, dzięki czemu typowanie zakładów na żywo jest jeszcze łatwiejsze. Bukmacher śledzi każde zawody i odpowiednio reaguje na wszystkie wydarzenia na torze żużlowym, dzięki czemu gracze otrzymują atrakcyjne kursy.